Kandydat SLD Lewica Razem na Prezydenta Warszawy Sebastian Wierzbicki zaprezentował materiał „Warszawa od A do Z”, w którym zebrane są szczegóły jego programu wyborczego.

Warszawa od A do Z

Podczas konferencji prasowej, lider stołecznej lewicy przedstawił również kandydatów SLD Lewica Razem do Rady Warszawy i Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Program Sebastiana Wierzbickiego w przejrzysty sposób odpowiada na najważniejsze problemy Warszawy i jej mieszkańców.

- Na przykład pod literą „D” znaleźć można hasło „Dekret Bieruta”. Roszczenia reprywatyzacyjne to dziś jeden z najpoważniejszych problemów naszego miasta – powiedział Sebastian Wierzbicki. – Pod poszczególnymi literami alfabetu wymienione są kolejne problemy związane m. in. z takimi dziedzinami jak „Bezpieczeństwo”, „Edukacja”, „Inwestycje”, „Kultura”, „Mieszkalnictwo”, „Praga” i „Zdrowie”. Wierzę, że każdy znajdzie tu odpowiedzi na nurtujące go pytania i moje propozycje na rozwiązanie problemów stolicy – zapowiedział Wierzbicki.

Materiał rozdawany jest w centrum Warszawy, a dostępny będzie zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej dla wszystkich zainteresowanych.

Cały materiał w wersji elektronicznej dostępny jest pod linkiem:

http://sebastianwierzbicki.pl/wp-content/uploads/2014/10/sebastian-wierzbicki-program-warszawa-a-do-z.pdf